Slide 1
Rekrutacja trwa!

Teraz bez opini z PPP

Slide 2
Alternatywa tradycyjnej szkoły
Slide 3
Nauka staje się przygodą
previous arrow
next arrow

O nas – Edukacja domowa

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida powstała w 2006 roku. Naszym celem jest służenie rodzinom, poprzez wspieranie ich w procesie nauczania dzieci alternatywnymi metodami. Od 2009 roku prowadzimy w naszych placówkach Edukację Domową. Widząc, jak na przestrzeni lat wzrasta w Polsce liczba rodzin, które decydują się na taką formę nauki dla dzieci i młodzieży, dajemy im nasze wieloletnie, bogate doświadczenie i profesjonalną obsługę. Ten potencjał sprawia, że potrafimy zaspokoić potrzeby uczniów i rodziców w ich niesamowitej przygodzie.

Oferta

star

Przyjazna kadra

Nasza kadra nauczycielska dokłada starań, aby każdy egzamin był przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Mamy świadomość, że uczniowie uczą się i rozwijają swoje umiejętności dla siebie, dla osiągnięcia swoich życiowych celów, dlatego wspieramy ich i wzmacniamy w tym dążeniu.

thumb_up

Konsultacje

Organizujemy spotkania konsultacyjne dwa razy w roku.

tablet_android

Nowoczesna platforma egzaminacyjna

Narzędzie wspierające organizację i przeprowadzanie egzaminów klasyfikacyjnych odbywających się od listopada do maja, dla klas 4-8 SP z dodatkową funkcją testowania wiedzy w trakcie nauki – jeszcze przed egzaminem.

spellcheck

Organizowanie konkursów i olimpiad

Aby umożliwić naszym uczniom udział w wielu konkursach i olimpiadach bierzemy odpowiedzialność za ich organizację, a także pomagamy w przygotowaniach do tych wydarzeń.

color_lens

Bogata oferta zajęć dodatkowych

Wychodzimy z ofertą wsparcia uczniów w rozwoju ich pasji i talentów przez zajęcia dodatkowe w obszarze matematyki, informatyki, rozwoju technik uczenia, dodatkowo oferujemy basen, zajęcia gry na gitarze, zajęcia teatralne.

settings

Microsoft 365 dla uczniów

Będąc uczniem naszych placówek otrzymujesz od nas dostęp do całego pakietu Microsoftu Office 365. Takie narzędzia jak Word, Excel, PowerPoint, Teams, Chmura OneDrive – 1 TB i wiele innych są do Twojej dyspozycji całkowicie za darmo!

Realizacja terapii dla dzieci z orzeczeniami

Szkolny zespół specjalistów angażuje się w opracowanie ścieżki edukacyjnej dla dzieci z orzeczeniami (IPET), której realizację finansujemy przez osoby lub firmy specjalizujące się w tych obszarach.

Bez wpisowego i czesnego

I to wszystko dajemy bez Twego wkładu finansowego! Bez wpisowego, bez czesnego, bez opłat!

Egzaminy

ROCZNY TERMINARZ EGZAMINÓW
WYMAGANIA NA EGZAMIN
EGZAMINY STACJONARNE I ONLINE

FAQ

Nasz system egzaminacyjny

Egzaminy a pandemia

Edukacja domowa, a stacjonarna

Organizacja nauki w domu – wskazówki

Kadra

Natalia Wąsik

Kierownik ds. Edukacji Domowej

Od 6 lat czuwam nad uczniami z edukacji domowej. Dbam o to aby wszystkie formalności były dopełnione, koordynuję działaniami dotyczącymi organizacji roku szkolnego, a wszystko to w miłej, rodzinnej astmosferze, która jest dla mnie priorytetem. Przejrzysty system egzaminacyjny, jasne wytyczne, stały kontakt z rodzicami, umożliwianie uczniom korzystania z oferty zajęć dodatkowych oraz uczestniczenia w konkursach – to nie tylko moja praca ale pasja!

Karolina Mazurek

Język polski

Jako nauczyciel przeprowadzajacy egzaminy uczniów edukacji domowej staram się o dobrą atmosfertę i przyjazne nastawienie do ucznia. Między egzaminami znajduję czas na rozmowę, mamy szansę się lepiej poznać,a przez to sam egzamin jest zdecydowanie mniej stresujący.

Bartosz Izydor

Informatyka

Jako nauczyciel próbuję dowiedzieć się czego uczeń się nauczył, a nie czego nie umie. Staram się, aby zadania na egzaminie były urozmaicone i możliwe do rozwiązania na różne sposoby, wyzwalając tym samym kreatywność. Zależy mi, aby egzamin zawsze był w miłej atmosferze, a uczeń kończąc go miał poczucie sukcesu.

O Edukacji Domowej na poddaszu

Korzyści Edukacji Domowej

KONCENTRACJA NA TYM CO WAŻNE

PRZEZWYCIĘŻENIE OGRANICZEŃ

WIĘCEJ CZASU

ROZWIJANIE PASJI I TALENTÓW

MNIEJ PRESJI

Rekrutacja Szkoła Podstawowa

Rodzice składają wniosek o przyjęcie do szkoły/przedszkola, wniosek o edukację domową i ostatnie świadectwo promocyjne – nie dotyczy kandydatów do klasy pierwszej i Zerówki. Zeskanowane dokumenty należy wysłać na adres: edukacja.domowa@dawid.edu.pl, a następnie w ciągu 14 dni dostarczyć do szkoły.

Rekrutacja Liceum

Kandydat składa wniosek o przyjęcie do Liceum oraz wniosek o zezwolenie na Edukację Domową. Ponadto, po zakończeniu nauki w klasie 8 kandydat załącza: 1. świadectwo ukończenia szkoły podstawowej; 2. zaświadczenie z OKE dot. Egzaminu Ósmoklasisty. Zeskanowane dokumenty należy wysłać na adres: edukacja.domowa@dawid.edu.pl, a następnie w ciągu 14 dni dostarczyć do szkoły.

Kontakt

Kierownik ds. Edukacji Domowej
Natalia Wąsik
575 670 679– dyżur telefoniczny w poniedziałki i czwartki w godz. 11:00-15:00. Możliwość spotkania w piątki, godz. 10-12 po wcześniejszym umówieniu.
natalia.wasik@dawid.edu.pl

Rekrutacja
Oriana Danilewicz
790 777 798
edukacja.domowa@dawid.edu.pl