wizja
Cieszymy się że wspólnie z rodzicami mozemy wpływać na kształtowanie przyszłego pokolenia. Naszą wizja jest wykształcenie młodych ludzi pełnych pasji i radości, pozytywnie oddziaływujących na otoczenie.
Pragniemy aby w przyszłości byli gotowi formować nową, lepszą rzeczywistość, w której będą żyć. Chcemy, by byli ludźmi biorącymi odpowiedzialność za swoje postawy i zachowania, którzy nie boją sie stawiać czoła nowym wyzwaniom.
Chcemy też by byli ludźmi pełnymi miłości i współczucia, dostrzegającymi potrzeby drugiego człowieka. Przywódcami, naukowcami, muzykami artystami, ludźmi biznesu - twórcami nowej polskiej rzeczywistości.
Chcemy dziś czynić wszystko to, co w naszej mocy, by w przyszłości móc widzieć:
"Dzieci wykształcone pod względem wiedzy i wartości moralnych, które znają Boga, kochają Go i czynią Jego wolę".
Naszym celem jest:
- Tworzenie optymalnych warunków dla intelektualnego, duchowego, społecznego, artystycznego i fizycznego rozwoju uczniów
- Pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu zdolności i talentów danych przez Boga
- Kształcenie młodego pokolenia ludzi, pełnych radości i pasji w służbie Bogu i ludziom
- Uczenie szacunku dla innych ludzi
- Pomaganie uczniom w poznawaniu Chrystusa, rozwijaniu relacji z Nim i wzrastaniu w wierze
- Wspieranie uczniów w dokonywaniu wyborów zgodnych z wartościami biblijnymi







